Dowiedz się o mnie więcej!

Cześć! To bardzo miłe, że chcesz poznać mnie lepiej.
Wspomniałam już o zachwycie łapania ulotnych chwil, co skłoniło mnie do rozwoju w fotografii. Po wielu sesjach i ślubach nadal ekscytuję się każdym spotkaniem. Cieszę się, gdyż jest to wspólna przygoda owocująca pięknymi zdjęciami.

Jestem osobą ambitną. Ciągle poszukuję – czy to cudownego światła, czy niesamowitego pleneru, czy innego spojrzenia na sytuację. Życz mi, by to nigdy nie ustało, ciągła ciekawość pcha mnie do przodu. Mam mnóstwo niezrealizowanych pomysłów w mojej głowie, marzeń by sfotografować ślub w konkretnym stylu czy miejscu, ale też jestem otwarta na Twoje/Wasze sugestie. Dość łatwo mnie zarazić jakąś zajawką na sesję.

Jeśli to, co tworzę, przemawia do Twojego serduszka i czujesz, że mogłabym dla Ciebie fotografować – napisz do mnie przez formularz w zakładce KONTAKT lub na kroliczak.agnieszka@gmail.com
Zapraszam Cię też do zapoznania się z historiami osób, które miałam już przyjemność gościć przed obiektywem. Wszystko to przygotowałam właśnie dla Ciebie!

NApisz do mnie

Drobiazgowość

Troszkę jestem pedantyczna, staram się wszystko, co możliwe poprawić już w trakcie sesji, a czego nie spostrzegłam, edytuję przy obróbce. Musi być pięknie!

Gify

Ogromną radość budzą gify - ruchome obrazki, które dają mi możliwość uchwycić energię między Wami oraz klimat czy warunki, jakie stworzyliśmy na sesji.

Kolor

Po przebyciu długiej drogi znalazłam swój styl - kolory ciepłe i stonowane, barwy ziemi: brązy, beże, zielenie czy pomarańcze. Ponadto, lubuję się w zachodach słońca.

Oczywiście, że nie każdy przed obiektywem czuje się jak ‚ryba w wodzie’ często towarzyszy stres i skrępowanie. I jak tu zrobić ładne zdjęcia, kiedy towarzyszą takie emocje? Otóż tu jest klucz! Agnieszka jest tak miłą i pozytywną osobą, że szybko rozluźni atmosferę. Nie ma stresu czy sztywnego pozowania. Ona uchwyci najpiękniejsze, spontaniczne i nieplanowane ruchy.
Ale najbardziej cenię jej ogromny talent, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Ma wizje, pomysły, pomaga udzielając wskazówek… potrafi wyczarować bajeczne zdjęcia! Całą sobą pokazuje jak kocha to, co robi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, dla dobrych zdjęć jest w stanie zrobić wiele. Ale najlepsze są efekty końcowe! To właśnie ona jest dla mnie obrazem idealnego fotografa. Nikt nigdy nie zrobił mi tak pięknych zdjęć. Znajomi i nieznajomi często pytają kto jest ich autorem, a więc zdjęcia zachwycają nie tylko mnie. Polecam gorąco!

WERONIKA

sesja portretowa

Ogromne podziękowania za Twoja pracę, mam wrażenie, że umawialiśmy się na o wiele mniej, a to co otrzymaliśmy przekracza jakiekolwiek oczekiwania, najpierw tyle zdjęć w galerii i to tak pięknych a teraz jeszcze taka niespodzianka, no jesteś Niesamowita!
Stworzyłaś dla nas tak wspaniałe pamiątki, cieszymy się że Cię odnaleźliśmy w otchłani internetu i wszystkich fotografów i będziemy Cię polecać dalej bo każdemu życzymy takiej fotografki jak Ty.
Niejednokrotnie przy oglądaniu galerii ślubnej usłyszeliśmy „o kurcze ale macie piękne te zdjęcia”
Życzymy powodzenia i wytrwałości w tym co robisz, bo jest to naprawdę piękne

Milena i Janek

reportaż ślubny

Aga!
Brak mi słów…
Każde zdjęcie jest cudowne i ma coś w sobie… ten klimat który uchwyciłaś i każdy nasz najmniejszy gest, czułość coś niesamowitego, przeglądając cały czas uśmiech na twarzy, jesteśmy zachwyceni! Kompletnie nie sądziłam, że aż tak na fotografiach może być widoczna nasza miłość i przeglądając aż mam poczucie, że ta sesja jest naprawdę intymna. A te gify to sztos, naprawdę nie jestem w stanie wybrać jednego ulubionego! Zdjęcia wyglądają jak kadry z filmu i my w roli głównej więc to jest coś niezwykłego – pamiątka na całe życie! ❤️
Jesteś naprawdę zdolna i masz do tego talent zawsze o tym pamiętaj!

Asia i Mikołaj

sesja narzeczeńska

Co nowego stworzyłam

Poniżej znajdują się najświeższe historie, jakie opublikowałam. Koniecznie sprawdź i daj mi znać, czy Ci się spodobały. Jak to mówią: feedback to złoto – bez Twojej opinii się nie rozwijam! Zapraszam!